Alfonso Torregrossa

Z ARW
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Shihan Alfonso Torregrossa
Shihan Alfonso Torregrossa

Alfonso Torregrossa

Alfonso Torregrossa, je mistr bojového umění a držitel 7. Danu, Shihan v Daito Ryu Aikijujutsu (narozen 1971 v Caltanissetta - Itálie), začal studovat bojová umění ve 4 letech. Je profesionální mistr bojového umění a je Shihan v Daito Ryu Aikijujutsu Renshinkan 7. dan Hiden Mokuroku Okuden Shihan dai, Renshi Aikido 5. dan. Dále je také známým expertem v Izraelské sebeobraně a Instruktorem. Má 3. dan Karate Kyokushinkai. Kromě toho také získal rozšířené uznání o jeho úsilí obnovení tradičního a efektivního cvičení bojového umění, které mělo trvalý vliv na komunitu bojového umění.

Alfonso Torregrossa, oceňován jako jeden z hlavních přispěvatelů k obnovení Budo, je známý jako zakladatel (Kasio - So Shihan) a hlavní instruktor Tenshindo. Je uznávaný Mezinárodní Federací Bojových Umění a Kultury - Kokusai Bujutsu Bunka Renmei 国際武術文化連盟, Osaka, Japonsko, moderní systém tradičního samurajského studování teorie a aplikování principů aikidō, kyukushin, aikijutsu, goshinjutsu. Kromě toho také získal rozšířené uznání o jeho úsilí obnovení tradičního a efektivního cvičení bojového umění, které mělo trvalý vliv na komunitu bojového umění.

Náměstek Ministra Japonské Obrany ho také poctil oceněním za celosvětovou propagaci Budo. Vede a pořádá semináře v různých zemích jako: Německo, Rakousko, Francie, Anglie, Belgrado, Švýcarsko, Španělsko, Portugalsko, Makedonie, Bulharsko a Japonsko. Pravidelně vede intenzivní kurzy a školení pro instruktory. Alfonso Torregrossa studoval bojová umění a japonskou filozofii přes 40 let.

"Moje výuka filozofie vyjadřuje radost, pozitivitu, vášnivost, nadšenost a poutavost pokaždé, když mám přednášku, aby měli studenti chuť učit se více a aby byli aktivní. Moje role jakožto pedagoga je vytvářet hodnotné může, jenž mohou změnit svět k lepšímu." - říká o sobě Shihan Torregrossa

Odkazy